Blank plate
| Lengde (mm) | 24 |
| Bredde (mm) | 22.5 |
| Høyde (mm) | 45 |
| Installasjonsdybde (mm) | 29.5 |
| Modell / utførelse | Andre |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Scanbart symbol barrierefritt | Nei |
| Anvendelse | Blindkappe |
| Egnet for berøringssensor for BUS system | Nei |
| Type feste | Klemfeste |
| Overvåkningsvindu/lysuttak | Nei |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Type overflate | Blank |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer (lignende) | 9016 |
| Med tekstfelt | Nei |
| Med utskiftbar linse/symbol | Nei |
| Egnet for beskyttelsesgrad (IP) | IP20 |
| Slagfasthet | IK02 |
| Bredde | 22.5 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Dybde | 29.5 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 24 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 23 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.01 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 300 |
| M-pak Bredde (mm) | 55 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.095 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 200 |
| D-pak Lengde (mm) | 395 |
| D-pak Bredde (mm) | 300 |
| D-pak Høyde (mm) | 250 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.325 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 6400 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 97.4 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
