Uttaksboks liten, 3 moduler
| Lengde (mm) | 171 |
| Bredde (mm) | 75 |
| Høyde (mm) | 53 |
| Antall innbyggingsapparater | 3 |
| Antall kabellinnganger | 4 |
| Lengde | 171 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 53 mm |
| Modell / utførelse | Begerform |
| Installasjonsteknikk | Punktavstand 45 |
| Monteringsmetode installasjonsenhet | Låse |
| Antall strekkavlastninger | 4 |
| Materiale | Andre |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 171 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 75 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 53 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.141 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 150 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.141 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 570 |
| D-pak Bredde (mm) | 390 |
| D-pak Høyde (mm) | 320 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.042 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 600 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 115.42 |
| Katalog (nno) | Download here |
| Teknisk brosjyre (nno) | Download here |
| Markedsføringshefte (nno) | Download here |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |