Effekt automatsikring, 3-pol 125A, B-kar, 15kA, 400VAC, 4,5 modul
| Lengde (mm) | 72 |
| Bredde (mm) | 79.65 |
| Høyde (mm) | 90 |
| Innbyggingsdybde | 70 mm |
| Utløsningskarakteristikk | B |
| Poltall (totalt) | 3 |
| Antall beskyttede poler | 3 |
| Merkestrøm | 125 A |
| Merkespenning | 415 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 6 kV |
| Nominell bryteevne Icn iflg. EN 60898 bei 230 V | 15 kA |
| Spenningstype | AC |
| Nominell bryteevne Icn iflg. EN 60898 bei 400 V | 15 kA |
| Nominell bryteevne Icu iflg. IEC 60947-2 ved 230 V | 15 kA |
| Nominell bryteevne Icu iflg. IEC 60947-2 ved 400 V | 15 kA |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Innfelt montasje | Ja |
| Medkoblende nulleder | Nei |
| Overspenningskategori | 3 |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4.5 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 70 °C |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 50 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 70 mm² |
| Eksplosjonssikker | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 90 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.762 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.705 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 12 |
| D-pak Lengde (mm) | 355 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.68 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 504 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 387.56 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |