Effektbryter termisk – magnetisk, just 3×126 – 200A (Ir 0,63-0,8-1xIn) Ik 40kA
| Lengde (mm) | 165 |
| Bredde (mm) | 105 |
| Høyde (mm) | 96 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 200 A |
| Merkespenningsområde | 220 V |
| Merkespenningsområde | 415 V |
| Nominell verdi kortslutningsbryteevne lcu ved 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 125 A |
| Innstillingsområde for overlastutløser | 200 A |
| Innstillingsområde for momentan kortslutningsutløser | 1200 A |
| Innstillingsområde for momentan kortslutningsutløser | 2600 A |
| Effekttap | 24.8 W |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Integrert jordfeilvern | Nei |
| Tilkoblingstype hovedstrømkrets | Skrukobling |
| Egnet for montasje på DIN-skinne | Nei |
| Montering på DIN skinne mulig | Ja |
| Utløsermelder tilgjengelig | Nei |
| Med integrert underspenningsutløser | Nei |
| Antall poler | 3 |
| Plasseringen av tilkoblinger for hovedstrømkrets | Foran |
| Utførelse av betjeningselement | Knapp |
| Komplett apparat med beskyttelsesenhet | Ja |
| Integrert motordrift | Nei |
| Motordrift som opsjon | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 165 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 96 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 105 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.61 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 6 |
| M-pak Lengde (mm) | 191 |
| M-pak Bredde (mm) | 118 |
| M-pak Høyde (mm) | 115 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.628 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 6 |
| D-pak Lengde (mm) | 370 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 10.216 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 144 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 268.184 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Generell teknisk datafil | Download here |
