JORDFEILBLOKK 4-POL 160A FOR HAGER h3 EFFEKTBRYTER x250
| Lengde (mm) | 105 |
| Bredde (mm) | 139.5 |
| Høyde (mm) | 93.2 |
| Merkespenning fra/til | 220 V |
| Merkespenning fra/til | 415 V |
| Merkestrøm | 160 A |
| Justerbar nominell feilstøm | Ja |
| Nominell feilstrøm fra/til | 0.03 A |
| Nominell feilstrøm fra/til | 6 A |
| Maks forsinkelse | 1000 ms |
| Justerbar forsinkelse | Ja |
| Antall poler | 4 |
| Lekkasjestrømtype | Andre |
| Støtstrømskapasitet | 5 kA |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 6 kV |
| Effekttap | 7 W |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 35 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 185 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 35 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 150 mm² |
| Beskyttelse mot feilutløsing | Ja |
| Med forriglingsmekanisme | Ja |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 70 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 105 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 93 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 140 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.4 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 180 |
| M-pak Bredde (mm) | 185 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.388 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1100 |
| T-pak Vekt (kg) | 161.8 |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
