Lastbryter h3, x250, 4x250A
| Høyde (mm) | 96 |
| Utførelse som hovedbryter | Ja |
| Utførelse som vedlikehold-/servicebryter | Ja |
| Utførelse som sikkerhetsbryter | Ja |
| Utførelse som nødsstopp-innretning | Ja |
| Utført som vendebryter | Nei |
| Antall brytere | 1 |
| Maks nominell driftsspenning Ue ved AC | 415 V |
| Nominell driftsspenning | 220 V |
| Nominell driftsspenning | 415 V |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 250 A |
| Nominell kontinuerlig strøm, AC-21, 400V | 250 A |
| Nominell korttids-strømfasthet lcw | 3 kA |
| Nominell driftseffekt ved AC-23, 400V | 112 kW |
| Bryterkapasitet ved 400V | 164 kW |
| Antall poler | 4 |
| Motordrift som opsjon | Ja |
| Integrert motordrift | Nei |
| Spenningsutløser valgbar | Ja |
| Apparatkonstruksjon | Innbyggingsapparat, fastmontert |
| Egnet for gulvmontering | Ja |
| Egnet for frontmontering 4-hulls | Nei |
| Egnet for frontmontering senter | Nei |
| Egnet for innbygging i fordelingstavler | Ja |
| Egnet for midlertidig montasje | Nei |
| Farge på kontrollelement | Svart |
| Låsbar | Ja |
| Med forhåndsmontert kabling | Nei |
| Verneklasse (IP) forside | IP40 |
| Bredde | 140 mm |
| Høyde | 165 mm |
| Dybde | 96 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 165 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 96 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 140 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 6 |
| M-pak Lengde (mm) | 194 |
| M-pak Bredde (mm) | 151 |
| M-pak Høyde (mm) | 112 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.007 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 6 |
| D-pak Lengde (mm) | 370 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 214 |
| D-pak Vekt (kg) | 12.446 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 144 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 321.704 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Generell teknisk datafil | Download here |
