Endestykker 10 stk for LF15x15 svart
| Lengde (mm) | 18 |
| Bredde (mm) | 16 |
| Høyde (mm) | 20 |
| Høyde | 15 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 9011 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.017 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 80 |
| M-pak Bredde (mm) | 40 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.017 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 50 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.125 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2880 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 97 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
