FASESKINNE 3 POL+N 56 MOD. 80A
| Weight (net) | 0.886 |
| ETIM-klasse | EC000215 Faseskinne |
| Antall faser | 3 |
| Antall poler | 4 |
| Egnet for antall enheter | 14 |
| Fordelingsmåling | 17.8 mm |
| Tverrsnitt | 16 mm² |
| Lengde | 1000 mm |
| Kan kuttes i størrelse | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 56 |
| Nominell kontinuerlig strøm Iu | 80 A |
| Isolert | Ja |
| Type merkespenning | 4.5 kV |
| Maks nominell driftsspenning Ue | 400 V |
| Egnet for enheter med N-leder | Ja |
| Egnet for enheter med hjelpekontakt | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 1010 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.911 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 1075 |
| M-pak Bredde (mm) | 114 |
| M-pak Høyde (mm) | 95 |
| M-pak Vekt (kg) | 9.6 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 120 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
