Jordfeilautomat 30mA, C-kar, 4x6A, 6kA, type A
| Lengde (mm) | 70 |
| Bredde (mm) | 71 |
| Høyde (mm) | 87 |
| Poltall (totalt) | 4 |
| Antall beskyttede poler | 4 |
| Merkespenning | 400 V |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 4 kV |
| Merkestrøm | 6 A |
| Nominell feilstrøm | 0.03 A |
| Lekkasjestrømtype | A |
| Energibegrensningsklasse | 3 |
| Nominell kortslutningskapasitet lcn iflg. EN 61009-1 | 6 kA |
| Utkoblingskarakteristikk | Ikke forsinket |
| Støtstrømskapasitet | 3 kA |
| Spenningstype | AC |
| Frekvens | 50 Hz |
| Utløsningskarakteristikk | C |
| Medkoblende nulleder | Nei |
| Med forriglingsmekanisme | Ja |
| Overspenningskategori | 3 |
| Forurensningsgrad | 2 |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 40 °C |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Innbyggingsdybde | 70 mm |
| Innfelt montasje | Ja |
| Beskyttelse mot feilutløsing | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 25 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 16 mm² |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.55 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 33 |
| M-pak Lengde (mm) | 102 |
| M-pak Bredde (mm) | 82 |
| M-pak Høyde (mm) | 77 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.443 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 33 |
| D-pak Lengde (mm) | 372 |
| D-pak Bredde (mm) | 313 |
| D-pak Høyde (mm) | 234 |
| D-pak Vekt (kg) | 14.755 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 792 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| T-pak Vekt (kg) | 350.856 |
| Monteringsanvisning (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |