Floor box
| Lengde (mm) | 314 |
| Bredde (mm) | 314 |
| Utførelse deksel | Andre |
| Antall innføringer | 1 |
| Antall apparatbokser | 4 |
| Antall jordede stikkontakter | 8 |
| Med kabeluttak i dekselet | Ja |
| Låsbart kumlokk | Ja |
| Kapslingsmateriale | Plast |
| Materiale i lokk | Plast |
| Belastning deksel | 1.5 kN |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med utsparing i gulvbelegg | Ja |
| Dybde på gulvbeleggets utsparing | 12 mm |
| Kantlist til gulvbelegg | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7011 |
| Passer til innendørs installasjon | Ja |
| Passer til utendørs installasjon | Nei |
| Egnet for kanal under gulvet | Ja |
| Egnet for hult gulv | Nei |
| Egnet for innbygging i dobbelt gulv | Nei |
| For betonginstallasjon | Ja |
| Egnet for gulv i datarom | Ja |
| For våtrengjøring | Nei |
| Ytre bredde | 314 Millimeter |
| Lengde innbyggingsmål | 294 mm |
| Bredde innbyggingsmål | 294 mm |
| Minste innebyggingsdybde | 60 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 317 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 317 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 3.1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 7 |
| M-pak Lengde (mm) | 310 |
| M-pak Bredde (mm) | 310 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 3.1 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 3 |
| D-pak Lengde (mm) | 340 |
| D-pak Bredde (mm) | 340 |
| D-pak Høyde (mm) | 200 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.3 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 90 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1000 |
| T-pak Vekt (kg) | 318.397 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |