Installation frame
| Weight (net) | 0.059 |
| ETIM-klasse | EC000119 Monteringsboks for gulvkanaler |
| Antall innbyggingsapparater | 2 |
| Antall kabellinnganger | 2 |
| Lengde | 118 mm |
| Bredde | 108 mm |
| Dybde | 45 mm |
| Monteringsmetode installasjonsenhet | Låse |
| Antall strekkavlastninger | 2 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 117 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 51 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.06 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 300 |
| M-pak Lengde (mm) | 570 |
| M-pak Bredde (mm) | 380 |
| M-pak Høyde (mm) | 310 |
| M-pak Vekt (kg) | 8.956 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1200 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 770 |
| T-pak Vekt (kg) | 96.648 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
