Gulvboks for lav byggehyde
| Lengde (mm) | 161 |
| Bredde (mm) | 261 |
| Utførelse deksel | Rektangulær |
| Antall innføringer | 1 |
| Antall apparatbokser | 2 |
| Antall jordede stikkontakter | 4 |
| Med kabeluttak i dekselet | Ja |
| Låsbart kumlokk | Ja |
| Kapslingsmateriale | Plast |
| Materiale i lokk | Plast |
| Belastning deksel | 1.5 kN |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Med utsparing i gulvbelegg | Ja |
| Dybde på gulvbeleggets utsparing | 5 mm |
| Kantlist til gulvbelegg | Ja |
| Farge | Svart |
| RAL-nummer | 9005 |
| Passer til innendørs installasjon | Ja |
| Passer til utendørs installasjon | Nei |
| Egnet for kanal under gulvet | Ja |
| Egnet for hult gulv | Nei |
| Egnet for innbygging i dobbelt gulv | Nei |
| For betonginstallasjon | Ja |
| Egnet for gulv i datarom | Ja |
| For våtrengjøring | Nei |
| Ytre bredde | 261 Millimeter |
| Lengde innbyggingsmål | 147 mm |
| Bredde innbyggingsmål | 247 mm |
| Minste innebyggingsdybde | 51 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 161 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 261 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.96 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 9 |
| M-pak Lengde (mm) | 265 |
| M-pak Bredde (mm) | 165 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.96 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 280 |
| D-pak Bredde (mm) | 240 |
| D-pak Høyde (mm) | 260 |
| D-pak Vekt (kg) | 3.84 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 224 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1040 |
| T-pak Vekt (kg) | 240.04 |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |