Floor socket lid
| Lengde (mm) | 150 |
| Bredde (mm) | 150 |
| Utførelse deksel | Andre |
| Antall innføringer | 1 |
| Med kabeluttak i dekselet | Ja |
| Låsbart kumlokk | Ja |
| Kapslingsmateriale | Andre |
| Hus, overflatebeskyttelse | Andre |
| Materiale i lokk | Andre |
| Med utsparing i gulvbelegg | Nei |
| Kantlist til gulvbelegg | Ja |
| Farge | Kobber |
| Passer til innendørs installasjon | Ja |
| Passer til utendørs installasjon | Nei |
| Egnet for kanal under gulvet | Ja |
| Egnet for hult gulv | Ja |
| Egnet for innbygging i dobbelt gulv | Ja |
| For betonginstallasjon | Ja |
| Egnet for gulv i datarom | Ja |
| For våtrengjøring | Ja |
| Ytre diameter | 150 mm |
| Innfellingsdiameter | 122 mm |
| Minste innebyggingsdybde | 86 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.67 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 160 |
| M-pak Bredde (mm) | 160 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.668 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 546 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1000 |
| T-pak Vekt (kg) | 389.728 |
| Markedsføringshefte (eng) | Download here |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |