Rund gulvboks med plass til 2-veis stikkontakt og 2 x datauttak
| Lengde (mm) | 150 |
| Bredde (mm) | 180 |
| Høyde (mm) | 87 |
| Utførelse deksel | Andre |
| Antall innføringer | 4 |
| Antall apparatbokser | 1 |
| Antall jordede stikkontakter | 2 |
| Med kabeluttak i dekselet | Nei |
| Låsbart kumlokk | Ja |
| Kapslingsmateriale | Plast |
| Hus, overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Med utsparing i gulvbelegg | Nei |
| Kantlist til gulvbelegg | Ja |
| Farge | Svart |
| RAL-nummer | 9005 |
| Passer til innendørs installasjon | Ja |
| Passer til utendørs installasjon | Nei |
| Egnet for kanal under gulvet | Nei |
| Egnet for hult gulv | Ja |
| Egnet for innbygging i dobbelt gulv | Ja |
| For betonginstallasjon | Ja |
| Egnet for gulv i datarom | Ja |
| For våtrengjøring | Nei |
| Ytre diameter | 142 mm |
| Innfellingsdiameter | 122 mm |
| Minste innebyggingsdybde | 86 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 180 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 180 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 95 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 190 |
| M-pak Bredde (mm) | 185 |
| M-pak Høyde (mm) | 115 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 192 |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |