Nedstøpningsmal BSR gulvbokser
| Diameter (mm) | 122 |
| Lengde (mm) | 300 |
| Bredde (mm) | 295 |
| Høyde (mm) | 155 |
| Form | Rund |
| Diameter | 122 mm |
| Lengde | 300 mm |
| Bredde | 300 mm |
| Høyde | 155 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 295 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 295 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 156 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.128 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 3 |
| M-pak Lengde (mm) | 295 |
| M-pak Bredde (mm) | 295 |
| M-pak Høyde (mm) | 156 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.128 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 800 |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |