FOTOCELLE MED UR 16A PÅVEGG FØLER
| Weight (net) | 0.25 |
| ETIM-klasse | EC001645 Skumringsbryter for DIN-skinne |
| Merkespenning | 230 V |
| Merkefrekvens | 50 Hz |
| Merkefrekvens | 60 Hz |
| Maks glødelampelast | 2000 W |
| Maks lysrørslast | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 200 VA |
| Maks brytestrøm (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Nominell brytestrøm | 16 A |
| Innstillingsområde lysstyrkeverdi | 5 lx |
| Innstillingsområde lysstyrkeverdi | 2000 lx |
| Med programmerbar nattavstengning | Ja |
| Impulsinngang | Nei |
| Driftspenning lysføler | 230 V |
| Maks ledningslengde lyssensor | 0.05 m |
| Beskyttelsesklasse lyssensor | II |
| Monteringsmetode lyssensor | Andre |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Innbyggingsdybde | 53 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP54 |
| Tetthetsklasse (IP) lyssensor | IP54 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
