Innføringsnippel diameter 20 Ø
| Weight (net) | 0.24 |
| ETIM-klasse | EC002287 Tilbehør til lite sikringsskap |
| Gjengetype | Metrisk |
| Nominell gjengestørrelse, metrisk/PG | 20 |
| Gjengestigning | 1.5 mm |
| Gjengelengde | 8 mm |
| Fastnøkkelbredde | 24 mm |
| Sekskant hjørnemål | 24 mm |
| For kabeldiameter fra/til | 8 mm |
| For kabeldiameter fra/til | 13 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Polyamid |
| Halogenfri | Ja |
| Fiberforsterket kjerne | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Støtsikker | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Bøyebeskyttelse | Ja |
| Med kontramutter | Ja |
| Passer I åpning | Nei |
| Modell / utførelse | Nippel |
| Multippel tetningsflate | Nei |
| Flatkabel nippel | Nei |
| Med strekkavlastning | Ja |
| Delbart skruefeste | Nei |
| Driftstemperaturområde | -20 °C |
| Driftstemperaturområde | 100 °C |
| Eksplosjonstestet utførelse | Nei |
| For Ex-sone | Uten |
| For Ex sone - støv | Uten |
| For armert kabel | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.26 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 480 |
| M-pak Lengde (mm) | 140 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.24 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 600 |
| D-pak Lengde (mm) | 410 |
| D-pak Bredde (mm) | 413 |
| D-pak Høyde (mm) | 376 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.4 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3600 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| T-pak Vekt (kg) | 75.4 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
