Vector fordeling påvegg, 4×12-mod, ip65
| Lengde (mm) | 151 |
| Bredde (mm) | 310 |
| Høyde (mm) | 677 |
| Monteringsmetode | Påvegg |
| Antall rader | 4 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 12 |
| Type avdekning | Dør |
| Utførelse deksel | Lukket |
| Type dør | Enkelt |
| Gjennomsiktig deksel/dør | Ja |
| Signalpasseringsdør | Ja |
| Med lås | Nei |
| Type tetning | Sylinder |
| Kapslingsmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Innbyggingsdybde | 151 mm |
| Innvendig dybde | 151 mm |
| Jordingsterminalblokk | Nei |
| Nøytral terminalblokk | Nei |
| DIN-skinne | Ja |
| Med monteringsplate | Nei |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| EMC-utførelse | Nei |
| UV-bestandig | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Høyde | 677 mm |
| Bredde | 310 mm |
| Dybde | 151 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 151 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 677 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 310 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 3.964 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 693 |
| M-pak Bredde (mm) | 326 |
| M-pak Høyde (mm) | 165 |
| M-pak Vekt (kg) | 3.955 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 24 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |
