Ventilasjonsnippel diameter 20 Ø, for utlufting av IP65 skap
| Weight (net) | 0.014 |
| ETIM-klasse | EC000441 Nipler |
| Gjengetype | Metrisk |
| Nominell gjengestørrelse, metrisk/PG | 20 |
| Gjengestigning | 1.5 mm |
| Gjengelengde | 8 mm |
| Fastnøkkelbredde | 27 mm |
| Sekskant hjørnemål | 27 mm |
| For kabeldiameter fra/til | 6 mm |
| For kabeldiameter fra/til | 13 mm |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Polyamid |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Halogenfri | Ja |
| Fiberforsterket kjerne | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Støtsikker | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Bøyebeskyttelse | Ja |
| Med kontramutter | Ja |
| Passer I åpning | Nei |
| Modell / utførelse | Rett |
| Multippel tetningsflate | Nei |
| Flatkabel nippel | Nei |
| Med strekkavlastning | Ja |
| Delbart skruefeste | Nei |
| Driftstemperaturområde | -25 °C |
| Driftstemperaturområde | 40 °C |
| Eksplosjonstestet utførelse | Nei |
| For Ex-sone | Uten |
| For Ex sone - støv | Uten |
| For armert kabel | Nei |
| Skjermet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 27 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 27 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.022 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 250 |
| M-pak Lengde (mm) | 370 |
| M-pak Bredde (mm) | 370 |
| M-pak Høyde (mm) | 45 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.015 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.635 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 5000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 87.5 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
