Innføringsnippel diameter 32 Ø
| Weight (net) | 0.7 |
| ETIM-klasse | EC000441 Nipler |
| Gjengetype | Metrisk |
| Nominell gjengestørrelse, metrisk/PG | 32 |
| Gjengestigning | 1.5 mm |
| Gjengelengde | 10 mm |
| Fastnøkkelbredde | 36 mm |
| Sekskant hjørnemål | 36 mm |
| For kabeldiameter fra/til | 15 mm |
| For kabeldiameter fra/til | 21 mm |
| Materialkvalitet | Polyamid |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Halogenfri | Ja |
| Fiberforsterket kjerne | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Støtsikker | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Bøyebeskyttelse | Ja |
| Med kontramutter | Ja |
| Passer I åpning | Nei |
| Modell / utførelse | Rett |
| Multippel tetningsflate | Nei |
| Flatkabel nippel | Nei |
| Med strekkavlastning | Ja |
| Delbart skruefeste | Nei |
| Driftstemperaturområde | -20 °C |
| Driftstemperaturområde | 100 °C |
| Eksplosjonstestet utførelse | Nei |
| For Ex-sone | Uten |
| For Ex sone - støv | Uten |
| For armert kabel | Nei |
| Skjermet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.7 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 480 |
| M-pak Lengde (mm) | 136 |
| M-pak Bredde (mm) | 77 |
| M-pak Høyde (mm) | 44 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.7 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3600 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
