Innvendig hjørne for LF kanal 60×110
| Weight (net) | 0.147 |
| ETIM-klasse | EC000862 Innvendig hjørne for installasjonskanal |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Modell / utførelse | Hettefasong |
| Vinkelområde | 83 ° |
| Vinkelområde | 97 ° |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 35 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 138 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.17 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 140 |
| M-pak Bredde (mm) | 140 |
| M-pak Høyde (mm) | 115 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.148 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 250 |
| D-pak Høyde (mm) | 310 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.958 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 120 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 930 |
| T-pak Vekt (kg) | 47.992 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |