Kanal 60x110mm halogenfri hvit
| Lengde (mm) | 2000 |
| Bredde (mm) | 110 |
| Høyde (mm) | 60 |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Nyttbart tverrsnitt | 5460 mm² |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | PC/ABS |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Farge | Hvit |
| Gjennomsiktig | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Antall flyttbare skillevegger | 3 |
| Type feste | Hullet bunn |
| Utførelse deksel | Løs |
| Med kabelklammer | Ja |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Ja |
| Levering på rull | Nei |
| Fortrykt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP30 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 2005 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.924 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 16 |
| M-pak Lengde (mm) | 2040 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 16.58 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 432 |
| T-pak Lengde (mm) | 2030 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| T-pak Vekt (kg) | 487.66 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |