Jordfeilbryter 25-100A, type A
| Lengde (mm) | 74 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 83 |
| Antall poler | 2 |
| Merkespenning | 230 V |
| Merkestrøm | 40 A |
| Nominell feilstrøm | 0.1 A |
| Nominell isolasjonspenning Ui | 500 V |
| Merkespenningstyrke Uimp | 4 kV |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Lekkasjestrømtype | A |
| Selektiv beskyttelse | Nei |
| Korttidsforsinket type | Nei |
| Kortslutningsfasthet (lcw) | 6 kA |
| Støtstrømskapasitet | 0.25 kA |
| Spenningstype | AC |
| Med forriglingsmekanisme | Nei |
| Frekvens | 50 Hz |
| Tilleggsinnretning mulig | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 2 |
| Innbyggingsdybde | 70 mm |
| Omgivelsestemperatur under drift | -25 °C |
| Omgivelsestemperatur under drift | 40 °C |
| Forurensningsgrad | 2 |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt flertrådet | 16 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 1 mm² |
| Tilkoblingsbart ledertverrsnitt entrådet | 25 mm² |
| Eksplosjonssikker | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.197 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 40 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.2 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 12.38 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1070 |
| T-pak Vekt (kg) | 322.12 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |