KNX RF 2-kanal utgang IP55, Quicklink
| Weight (net) | 0.31 |
| ETIM-klasse | EC001097 Bryteraktuator for bussystem |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Maks omkoblingseffekt | 2300 W |
| Maks. vekseleffekt LED | 100 W |
| Utgangseffekt | 2300 W |
| C-last | Nei |
| Maks antall bryterkontakter | 2 |
| Maks brytestrøm | 10 A |
| Merkestrøm | 10 A |
| Nominell driftsspenning | 195 V |
| Nominell driftsspenning | 253 V |
| Ulike faser kan tilkobles | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Modulær utvidelsesmulighet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 35 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.31 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 16 |
| M-pak Lengde (mm) | 219 |
| M-pak Bredde (mm) | 151 |
| M-pak Høyde (mm) | 44 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.36 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 16 |
| D-pak Lengde (mm) | 367 |
| D-pak Bredde (mm) | 323 |
| D-pak Høyde (mm) | 232 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.212 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 384 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1078 |
| T-pak Vekt (kg) | 172.088 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
