FJERNKONTROL 6-KANALER TEBIS KNX
| Lengde (mm) | 16 |
| Bredde (mm) | 50.2 |
| Høyde (mm) | 133.6 |
| Maks. antall enheter som kan styres | 50 |
| Forhåndsprogrammert | Nei |
| Trådløs | Ja |
| Signaloverføring | Radio |
| Signalfrekvens | 863 MHz |
| Signalfrekvens | 863 MHz |
| Med display | Nei |
| Adaptiv | Nei |
| Høyde | 133.6 mm |
| Bredde | 50.2 mm |
| Dybde | 16 mm |
| Universalrettet | Ja |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 160 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.9 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 21 |
| M-pak Lengde (mm) | 186 |
| M-pak Bredde (mm) | 118 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.13 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 21 |
| D-pak Lengde (mm) | 372 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 3.189 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 504 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1014 |
| T-pak Vekt (kg) | 99.536 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
