KNX RF 1-kanal persienne/markise IP55, Quicklink
| Weight (net) | 0.25 |
| ETIM-klasse | EC001330 Persienneaktor for BUS system |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Ohmsk bryterstrøm | 10 A |
| Maks omkoblingseffekt | 2000 W |
| Maks. antall sjalusiutganger | 1 |
| Med bryterfunksjon | Nei |
| Strømtype | AC |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 35 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.31 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 16 |
| M-pak Lengde (mm) | 221 |
| M-pak Bredde (mm) | 148 |
| M-pak Høyde (mm) | 44 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.362 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 16 |
| D-pak Lengde (mm) | 369 |
| D-pak Bredde (mm) | 318 |
| D-pak Høyde (mm) | 234 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.223 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 384 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1086 |
| T-pak Vekt (kg) | 172.352 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
