KNX RF binærinngang 2 kanaler, Quicklink
| Lengde (mm) | 11 |
| Bredde (mm) | 39.5 |
| Høyde (mm) | 41 |
| Bussystem EIB/KNX | Nei |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| LED-styring | Nei |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall innganger | 2 |
| Primærspenningsområde | 3 V |
| Primærspenningsområde | 3 V |
| Type inngangsspenning | DC |
| Genererer avlesningsspenning | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 11 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 23 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 82 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 94 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.042 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 23 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.053 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.378 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1026 |
| T-pak Vekt (kg) | 152.072 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
