CR2430 3 V Batteri for tebis KNX RF brytere TDxxx, TU4xx og WYTxxxF
| Lengde (mm) | 3 |
| Bredde (mm) | 24.5 |
| Høyde (mm) | 24.5 |
| Størrelsesbetegnelse | Andre |
| Modell / utførelse | Litium |
| Kapasitet | 270 mAh |
| IEC-betegnelse | Andre |
| Andre betegnelser | Uten |
| Lengde | 24.5 mm |
| Bredde | 3 mm |
| Egnet for EX-applikasjoner | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 10 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.008 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 97 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 600 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.27 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 14400 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 151.48 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |