KNX RF binærutgang 16A, Quicklink
| Diameter (mm) | 53 |
| Lengde (mm) | 30 |
| Bredde (mm) | 53 |
| Høyde (mm) | 53 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Øvrige bussystemer | Uten |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Monteringsmetode | Innfelt |
| Manuell styring/håndaktivering | Nei |
| Med LED-visning | Ja |
| Maks omkoblingseffekt | 3680 W |
| Utgangseffekt | 3680 W |
| C-last | Nei |
| Maks antall bryterkontakter | 1 |
| Maks brytestrøm | 5 A |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Ulike faser kan tilkobles | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 35 mm |
| Modulær utvidelsesmulighet | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.099 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 44 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.099 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 225 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.32 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 174.68 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
