KNX RF binærutgang 3A, Quicklink
| Lengde (mm) | 20 |
| Bredde (mm) | 40 |
| Høyde (mm) | 40 |
| Bussystem EIB/KNX | Nei |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall digitale innganger | 2 |
| Maks omkoblingseffekt | 500 W |
| Maks. vekseleffekt LED | 150 W |
| Utgangseffekt | 690 W |
| C-last | Ja |
| Maks antall bryterkontakter | 1 |
| Maks brytestrøm | 3 A |
| Merkestrøm | 3 A |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Nominell driftsspenning | 230 V |
| Ulike faser kan tilkobles | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Modulær utvidelsesmulighet | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 44 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 92 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.093 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 90 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 45 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.09 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 220 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.645 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1400 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1034 |
| T-pak Vekt (kg) | 158.48 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
