KNX RF markiseutgang 3A, Quicklink
| Lengde (mm) | 20 |
| Bredde (mm) | 40 |
| Høyde (mm) | 40 |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Busstilkobling inkludert | Ja |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall innganger | 2 |
| Ohmsk bryterstrøm | 3 A |
| Maks omkoblingseffekt | 690 W |
| Maks. antall sjalusiutganger | 1 |
| Med bryterfunksjon | Nei |
| Strømtype | AC |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 44 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 87 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 90 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.088 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 90 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.1 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 220 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.985 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1026 |
| T-pak Vekt (kg) | 166.64 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
