KNX RF dimmer 200 W, Quicklink
| Lengde (mm) | 18 |
| Bredde (mm) | 40 |
| Høyde (mm) | 40 |
| Bussystem EIB/KNX | Nei |
| Bussystem KNX-Radio | Ja |
| Bussystem radiofrekvens | Ja |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Ja |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Avtagbar busmodul | Nei |
| Omformer inngang | Ja |
| Manuell styring/håndaktivering | Ja |
| Med LED-visning | Ja |
| Antall utganger | 1 |
| Utgangseffekt fra/til | 200 W |
| Utgangseffekt fra/til | 200 W |
| Mulighet for å tilkoble effektøkningsutstyr | Nei |
| Type last | Universal |
| Maks styrestrøm | 850 mA |
| Maks. vekseleffekt LED | 50 W |
| Spenningsområde | 230 V |
| Spenningsområde | 230 V |
| Parallelldrift mulig | Nei |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Min. dybde på apparatboks | 40 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 41 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 92 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 92 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 41 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.085 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 362 |
| D-pak Bredde (mm) | 313 |
| D-pak Høyde (mm) | 216 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.404 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1046 |
| T-pak Vekt (kg) | 153.872 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
