Patron L+/ L-, reservedel, til SPV340
| Lengde (mm) | 47 |
| Bredde (mm) | 17.7 |
| Høyde (mm) | 47 |
| Netttype DC | Ja |
| Netttype IT | Nei |
| Netttype TN | Nei |
| Netttype TN-C | Nei |
| Netttype TN-C-S | Nei |
| Netttype TN-S | Nei |
| Netttype TT | Nei |
| Netttype andre | Nei |
| Nominell utladning støtstrøm (8/20) | 15 kA |
| Maks. Avlederstøtstrøm (8/20) | 40 kA |
| Merkespenning AC | 1000 V |
| Merkespenning DC | 1000 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 585 V |
| Maks. kontinuerlig spenning DC | 585 V |
| Sikkerhetsnivå | 1.9 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 1.9 kV |
| Beskyttelsesnivå N-PE | 1.9 kV |
| Kortslutningsfasthet (Isccr) | 2 kA |
| Integrert kortslutningsbeskyttelse | Nei |
| Inegrert sikring | Nei |
| Fri for lekkasjestrøm | Nei |
| Monteringsmetode | På basiselement |
| DIN-størrelse | 1 TE |
| Max ledertverrsnitt stiv (en- / flertrådig) | 35 mm² |
| Max ledertverrsnitt fleksibel fintrådig) | 25 mm² |
| Med fjernkontakt | Nei |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.075 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 115 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.075 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 105 |
| D-pak Vekt (kg) | 1.71 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 480 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 36 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
