Ramm2-veisstikk GS2*, sølvgrå alu RAL7001, passer alle Hager Inst.kanaler
| Lengde (mm) | 12 |
| Bredde (mm) | 152 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Overdelsbredde | 80 mm |
| Lengde | 152 mm |
| Åpningens diameter | 48 mm |
| Antall enheter | 2 |
| Enhetstype | Kanalstikkontakt, dobbelt |
| Modell / utførelse | Glatt |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Overflatebeskyttelse | Våtlakkert |
| Farge | Aluminium |
| RAL-nummer | 9006 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Type feste | Innvendig |
| Skjøtedeksel | Ja |
| Med tekstfelt | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 152 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.031 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 150 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 10 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.03 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 160 |
| D-pak Bredde (mm) | 110 |
| D-pak Høyde (mm) | 90 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.195 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1680 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 90.52 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |