Stikk 2-veis svart, for BRP, BRA, BRS, BRHP, passer alle Hager inst.kanaler
| Lengde (mm) | 54 |
| Bredde (mm) | 120 |
| Høyde (mm) | 50 |
| Beskyttende kontakt | Jordingsklips |
| Med signallampe | Nei |
| Antall enheter | 2 |
| Antall moduler (ved modulbygging) | 2 |
| Antall faser | 1 |
| Avtrykk/indikering | Uten |
| Med hengslet lokk | Nei |
| Med utvidet berøringsvern | Ja |
| Tekstfelt / informasjonsområde | Ja |
| RAL-nummer (lignende) | 9011 |
| Metallisk farge | Nei |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Låsbar | Nei |
| Utløsermekanisme | Nei |
| Isolert montering | Ja |
| Med funksjonslys | Nei |
| Med orienteringslys | Nei |
| Overspenningsvern | Nei |
| Lekkasjestrøm-beskyttelse | Nei |
| Med finsikring | Nei |
| Spesiell strømforsyning | Uten spesiell strømforsyning |
| Halogenfri | Ja |
| Type overflate | Matt |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Med gjennomkoblingsfuinksjon | Ja |
| Antall loop-gjennomganger | 1 |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Skrudd sentralinnsats | Nei |
| Merkestrøm | 16 A |
| Nominell spenning | 250 V |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Enhet bredde | 120 mm |
| Enhet høyde | 50 mm |
| Enhet dybde | 54 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Med Wi-Fi-signalrepeater | Nei |
| Med innebygd bluetooth-høyttaler | Nei |
| For vanskelige forhold (i henhold til VDE) | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 137 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 82 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 66 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.222 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 10 |
| M-pak Lengde (mm) | 140 |
| M-pak Bredde (mm) | 400 |
| M-pak Høyde (mm) | 140 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.184 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 780 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1020 |
| T-pak Vekt (kg) | 190.352 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |