UTGANGSPLUGG 3-POL
| Lengde (mm) | 30 |
| Bredde (mm) | 10 |
| Høyde (mm) | 20 |
| Merkespenning | 250 V |
| Merkestrøm | 25 A |
| Antall poler | 3 |
| Kabeldiameter | 11.5 mm |
| Kabeldiameter | 11.5 mm |
| Tilkoblingstverrsnitt (fintrådet) | 0.5 mm² |
| Tilkoblingstverrsnitt (fintrådet) | 4 mm² |
| Tilkoblingstverrsnitt (entrådet) | 0.5 mm² |
| Tilkoblingstverrsnitt (entrådet) | 4 mm² |
| Antall tilkoblinger per pol | 3 |
| Mekanisk koding | Ja |
| Med strekkavlastning | Ja |
| Maks. Kontinuerlig temperatur kontaktdel | 85 °C |
| Maks. Kontinuerlig temperatur strekkavlastning | 105 °C |
| Halogenfri | Ja |
| Brannlast | 0.126944 kWh |
| Overflatebehandling av kontakter | Fortinnet |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Gjennomgangsmotstand | 1 mOhm |
| Type merkespenning | 4 kV |
| Lengde | 76 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Bredde | 34.6 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 225 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 92 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.023 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 25 |
| M-pak Lengde (mm) | 220 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.566 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 200 |
| D-pak Lengde (mm) | 400 |
| D-pak Bredde (mm) | 290 |
| D-pak Høyde (mm) | 200 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.886 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 6400 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1000 |
| T-pak Vekt (kg) | 200.896 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |