Strømtrafo-måletrafo 1500/5A 5VA kl. 1
| Lengde (mm) | 44 |
| Bredde (mm) | 89.5 |
| Høyde (mm) | 108.5 |
| Modell / utførelse | Plug In strømstrafo |
| Primær merkestrøm In | 1500 A |
| Sekundær merkestrømstyrke | 5 A |
| Sekundær merkeeffekt, synlig effekt | 5 VA |
| Effektforbruk | 13.5 W |
| Nøyaktighetsklasse | 1 |
| Overstrømsbegrensningsfaktor | FS 5 |
| Kalibrert | Nei |
| Med berøringsbeskyttelse | Ja |
| Åpningens høyde | 45 mm |
| Åpningens høyde | 45 mm |
| Åpningens bredde | 65 mm |
| Åpningens bredde | 65 mm |
| Åpningsdiameter | 45 mm |
| Med kobberskinne | Nei |
| Sekundær tilkobling | Skrukobling |
| Antall primærinnganger | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 108 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.31 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 30 |
| M-pak Lengde (mm) | 120 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 110 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.37 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 30 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 11.62 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 250 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1026 |
| T-pak Vekt (kg) | 301.88 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |