Multifunksjonsmeter, 3-fas, for strømtrafo
| Lengde (mm) | 50 |
| Bredde (mm) | 73 |
| Høyde (mm) | 67 |
| Amperemeter | Ja |
| Måler reaktiv effekt (VAR) | Ja |
| Turtallsmåler | Nei |
| Frekvensmåler | Ja |
| Impulsteller | Nei |
| Voltmeter | Ja |
| Måler, aktiv effekt (W) | Ja |
| Antall spenningsmåleinnganger | 4 |
| Antall strømmålinger | 3 |
| Type matespenning | AC |
| Forsyningsspenning ved AC 50 Hz | 200 V |
| Forsyningsspenning ved AC 50 Hz | 277 V |
| Forsyningsspenning ved AC 60 Hz | 200 V |
| Forsyningsspenning ved AC 60 Hz | 277 V |
| Frekvensmåleområde | 45 Hz |
| Frekvensmåleområde | 65 Hz |
| Fjernvisning | Nei |
| Antall analoge innganger | 7 |
| Støtteprotokoll for IEC 61850 Ethernet | Nei |
| Støtteprotokoll for OPC UA PubSub | Nei |
| Støtter PROFIBUS-protokoll | Nei |
| Støtter Modbus-protokoll | Nei |
| Støtter protokollen for PROFInet IO | Nei |
| Støtter protokoll for andre bussystemer | Nei |
| Med revisjonslogging (revisjonslogg) | Nei |
| Med logging av sikkerhetshendelser (sikkerhetshendelseslogg) | Nei |
| Webserver med HTTPS-overføringsprotokoll | Nei |
| Bredde | 73 mm |
| Høyde | 67 mm |
| Dybde | 90 mm |
| Verneklasse (IP) forside | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.21 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 97 |
| M-pak Høyde (mm) | 82 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.272 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 366 |
| D-pak Bredde (mm) | 321 |
| D-pak Høyde (mm) | 211 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.514 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 994 |
| T-pak Vekt (kg) | 179.336 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
