Strømtrafo-måletrafo 2000/5A 15VA kl. 1
| Lengde (mm) | 40 |
| Bredde (mm) | 100 |
| Høyde (mm) | 122 |
| Modell / utførelse | Plug In strømstrafo |
| Primær merkestrøm In | 2000 A |
| Sekundær merkestrømstyrke | 5 A |
| Sekundær merkeeffekt, synlig effekt | 15 VA |
| Effektforbruk | 17.5 W |
| Nøyaktighetsklasse | 1 |
| Overstrømsbegrensningsfaktor | FS 5 |
| Kalibrert | Nei |
| Med berøringsbeskyttelse | Ja |
| Åpningens høyde | 60 mm |
| Åpningens høyde | 60 mm |
| Åpningens bredde | 81 mm |
| Åpningens bredde | 81 mm |
| Åpningsdiameter | 60 mm |
| Hurtigfeste | Ja |
| Med kobberskinne | Nei |
| Sekundær tilkobling | Skrukobling |
| Antall primærinnganger | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 122 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.515 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 144 |
| M-pak Bredde (mm) | 110 |
| M-pak Høyde (mm) | 66 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.501 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 12 |
| D-pak Lengde (mm) | 400 |
| D-pak Bredde (mm) | 290 |
| D-pak Høyde (mm) | 180 |
| D-pak Vekt (kg) | 6.26 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 250 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 690 |
| T-pak Vekt (kg) | 148.2 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |