Strømtrafo-måletrafo 400/5A 5VA kl. 1
| Lengde (mm) | 30 |
| Bredde (mm) | 49.5 |
| Høyde (mm) | 10 |
| Modell / utførelse | Plug In strømstrafo |
| Primær merkestrøm In | 400 A |
| Sekundær merkestrømstyrke | 5 A |
| Sekundær merkeeffekt, synlig effekt | 5 VA |
| Effektforbruk | 3.6 W |
| Nøyaktighetsklasse | 1 |
| Overstrømsbegrensningsfaktor | FS 5 |
| Kalibrert | Nei |
| Med berøringsbeskyttelse | Ja |
| Åpningens høyde | 20 mm |
| Åpningens høyde | 20 mm |
| Åpningens bredde | 29.5 mm |
| Åpningens bredde | 29.5 mm |
| Hurtigfeste | Nei |
| Med kobberskinne | Nei |
| Sekundær tilkobling | Skrukobling |
| Antall primærinnganger | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 47 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.18 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 75 |
| M-pak Bredde (mm) | 60 |
| M-pak Høyde (mm) | 45 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.19 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 250 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 420 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |