KONTROLLRELE 1-FAS 0,1-10A MED DISPLAY
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 35 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Type strømtilkobling | Skrukobling |
| Med avtakbare klemmer | Nei |
| Gjeldende måleområde strøm | 0.1 A |
| Gjeldende måleområde strøm | 10 A |
| Funksjon énfase understrøm | Ja |
| Funksjon trefase understrøm | Nei |
| Funksjon énfase overstrøm | Ja |
| Funksjon trefase overstrøm | Nei |
| Funksjon énfase vindu | Ja |
| Funksjon trefase vindu | Nei |
| Funksjon DC-spenning understrøm | Nei |
| Funksjon DC-spenning overstrøm | Nei |
| Funksjon DC-strømvindu | Nei |
| Antall NC-kontakter | 1 |
| Bredde | 35 mm |
| Høyde | 85 mm |
| Dybde | 64 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.206 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 60 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 79 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.201 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 60 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 313 |
| D-pak Høyde (mm) | 220 |
| D-pak Vekt (kg) | 12.43 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1030 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |