Strømtrafo-måletrafo 600/5A 5VA kl. 1
| Lengde (mm) | 30 |
| Bredde (mm) | 49.5 |
| Høyde (mm) | 70 |
| Modell / utførelse | Plug In strømstrafo |
| Primær merkestrøm In | 600 A |
| Sekundær merkestrømstyrke | 5 A |
| Sekundær merkeeffekt, synlig effekt | 5 VA |
| Effektforbruk | 5.5 W |
| Nøyaktighetsklasse | 1 |
| Overstrømsbegrensningsfaktor | FS 5 |
| Kalibrert | Nei |
| Med berøringsbeskyttelse | Ja |
| Åpningens høyde | 20 mm |
| Åpningens høyde | 20 mm |
| Åpningens bredde | 29.5 mm |
| Åpningens bredde | 29.5 mm |
| Med kobberskinne | Nei |
| Sekundær tilkobling | Skrukobling |
| Antall primærinnganger | 1 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 47 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.2 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 84 |
| M-pak Lengde (mm) | 59 |
| M-pak Bredde (mm) | 75 |
| M-pak Høyde (mm) | 46 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.202 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 84 |
| D-pak Lengde (mm) | 390 |
| D-pak Bredde (mm) | 290 |
| D-pak Høyde (mm) | 180 |
| D-pak Vekt (kg) | 16.8 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 250 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 520 |
| T-pak Vekt (kg) | 316.64 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |