Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Akseli 320mm kytkimille HA3xx/HI4xx/HI3xx/HI4xx/HFD 63-630A
| Paino (netto) | 0.248 |
| ETIM-luokka | EC000916 Akseli kytkimelle |
| Pituus | 320 mm |
| Poikkileikkauksen korkeus | 10 mm |
| Poikkileikkauksen leveys | 10 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.27 |
| Pakkauskoko 2 | 30 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 322 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 102 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 13 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.254 |
| Pakkauskoko 3 | 30 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 315 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 8.06 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 720 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 216.44 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
