Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kuormankytkin 4-napainen 250A erotuksen näytöllä pohjakiinnitys
| Pituus (mm) | 130 |
| Leveys (mm) | 230 |
| Korkeus (mm) | 172 |
| Käyttö pääkytkimenä | kyllä |
| Käyttö huoltokytkimenä | kyllä |
| Käyttö turvakytkimenä | kyllä |
| Toiminta kuin hätä-seis -asennuksella | ei |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Kytkinten määrä | 1 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 415 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 380 V |
| Mitoituskäyttöjännite | 415 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 250 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-23, 400 V | 200 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 250 A |
| Terminen mitoituskestovirta Icw | 9 kA |
| Mitoitusteho AC-23, 400 V | 112 kW |
| Katkaisuteho 400 V | 164 kW |
| Ehdollinen nimellisoikosulkuvirta Iq | 50 kA |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Sisäänrakennettu moottoriohjain | ei |
| Alijännitelaukaisija valittavissa | ei |
| Laitteen rakenne | sisäänrakennetun laitteen kiinteä sisäänrakennustekniikka |
| Sopii lattia-asennukseen | kyllä |
| Sopii etulevyasennukseen nelikulmaiselle reiälle | ei |
| Sopii etulevykiinnityskeskiöksi | ei |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Ohjauselementin tyyppi | pitkä kiertokahva |
| Lukittavissa | kyllä |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | kaapelikiinnike |
| Esiasennettu kaapelointi | ei |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP00 |
| Kotelointiluokka (NEMA) | muu |
| Leveys | 125 mm |
| Korkeus | 160 mm |
| Syvyys | 230 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 230 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.18 |
| Pakkauskoko 2 | 3 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 239 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 176 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.279 |
| Pakkauskoko 3 | 3 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 367 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 321 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 211 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 7.201 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 72 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 994 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 195.824 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 557.452 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 792.22108 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
