Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Alijännitteenvalvontarele 1/3L+N 1 vaihtokosketin
| Pituus (mm) | 65 |
| Leveys (mm) | 17.5 |
| Korkeus (mm) | 87 |
| Irrotettavilla kiinnikkeillä | ei |
| Jännitearvo 1 | 161 V |
| Jännitearvo 1 | 253 V |
| Jännitearvo 2 | 230 V |
| Jännitearvo 2 | 400 V |
| Jännitemittauksen alue | AC |
| Jännitteen vastearvo | 161 V |
| Jännitteen vastearvo | 161 V |
| Yksivaihealijännitevalvonta | kyllä |
| Kolmivaihealijännitevalvonta | kyllä |
| Yksivaiheylijännitevalvonta | ei |
| Kolmivaiheylijännitevalvonta | ei |
| Yksivaihehystereesivalvonta | ei |
| Kolmivaihehystereesivalvonta | ei |
| DC-alijännitevalvonta | ei |
| DC-ylijännitevalvonta | ei |
| DC-jännitehystereesivalvonta | ei |
| Min. säädettävä päästöhidastus | 0.2 s |
| Maksimi sallittu päästöhidastus | 0.2 s |
| Vaihtokoskettimien lukumäärä | 1 |
| Leveys | 17.5 mm |
| Korkeus | 87 mm |
| Syvyys | 65 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.09 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 9 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 216 |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.29 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 2.817 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |