Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo ikk. ovella, orion.plus, 500x300x200mm, polyesteri, IP65
| Pituus (mm) | 200 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 500 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | kyllä |
| Lukolla | kyllä |
| Mitoitusvirta (In) | 630 A |
| Korkeus | 500 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Syvyys | 200 mm |
| Sisäsyvyys | 200 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 3 mm |
| RAL-numero | 7035 |
| Moduulien määrä | 36 |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 12 |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | kyllä |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Suojausluokka | II |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 25 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 5.2 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 325 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 560 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 5.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 32 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1125 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
