Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Moduulikalustekenttä, orion.plus, 3×12 moduulia, koteloille 500x300mm
| Pituus (mm) | 500 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Leveys | 280 mm |
| Korkeus | 480 mm |
| Syvyys | 500 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 455 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 490 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 280 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 130 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.179 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 40 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1750 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Mittakuva (.dwg) | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
