Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo teräs, orion.plus, 500x300x160mm, IP65, vaaleanharmaa
| Pituus (mm) | 160 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 500 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Oven tyyppi | yksittäinen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | kyllä |
| Mitoitusvirta (In) | 630 A |
| Korkeus | 500 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Syvyys | 160 mm |
| Sisäsyvyys | 160 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 1.2 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1.5 mm |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7035 |
| Moduulien määrä | 30 |
| Rivien lukumäärä | 3 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 10 |
| Läpivientien määrä laipoille | 2 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kaapeliläpivientien määrä | 2 |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 |
| Suojausluokka | I |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 500 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 8 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 550 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 7.9 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 24 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
