Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sisäovi, orion.plus, kotelolle 500x400mm, teräs
| Pituus (mm) | 348 |
| Leveys (mm) | 448 |
| Korkeus (mm) | 49 |
| Malli / Tyyppi | sisäovi |
| Ovi kytkimen vääntimellä | kyllä |
| Leveys | 350 mm |
| Korkeus | 450 mm |
| Syvyys | 20 mm |
| Materiaali | teräs |
| Pintamateriaali | käsittelemätön |
| Väri | muu |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 480 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.8 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 455 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 45 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.88 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 54 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 690 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
