Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskotelo teräs, orion.plus, 400x300x160mm, IP65, vaaleanharmaa
| Pituus (mm) | 160 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 400 |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | aukolla |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | kyllä |
| Mitoitusvirta (In) | 630 A |
| Korkeus | 400 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Syvyys | 160 mm |
| Upotussyvyys | 160 mm |
| Sisäsyvyys | 160 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 2 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1.5 mm |
| RAL-numero | 7035 |
| Läpivientien määrä laipoille | 2 |
| Laajennusmahdollisuus | ei |
| Kaapeliläpivientien määrä | 2 |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Suojausluokka | I |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 6.66 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 450 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 6.68 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 96 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 830 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1100 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
